Nanjing Ruiya Ekstrüzyon Sistemleri Limited Şirketi

Yerel Hizmet, Küresel Erişim

Ana sayfa

Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited

Sertifika
Çin Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Sertifikalar
Çin Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited

1 2 3 4 5 6
Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited
CPM Ruiya Extrusion CPM Ruiya Ekstrüzyon CPM Ruiya Ekstrüzyon CPM Ruiya Ekstrüzyon CPM Ruiya Ekstrüzyon

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CPM Ruiya Ekstrüzyon
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 3500000-5000000
Yıl kurulan : 1993
İhracat p.c : 80% - 90%
CPM Ekstrüzyon Grubu tüm dünyadaki tesisleriyle dünya çapındaki CPM Corporation'a aittir. CPM, dünya çapındaki dünya lideri proses ekipmanı ve sistemleri şirketlerinin ana şirketidir. BGBM şirketleri geniş ürün portföylerini temsil etmekte ve çeşitli son pazarlara hizmet vermektedir. BGBM birimleri, büyük ölçekli ürünlerde ve katma değerli işlemlerde uzmandır ve müşterilere, çalışanlara, hissedarlara ve topluluklara kalıcı değer sunmaya yönelik ortak bir değer önerisi ile uyumludur.

CPM Holdings tarafından satın alınan ilk ekstrüzyon şirketi, 2006 yılında Century Extrusion'du. ABD'deki Traverse City'deki (MI) fabrikası ile Century Extrusion, yüksek derecede işlenmiş çift vidalı ekstrüzyon sistemlerinin geliştirilmesinde yılların deneyimine sahiptir. yüksek performanslı işlem bölümü parçaları. Bileşik tüm yönleriyle kapsayan etkileyici bir küresel müşteri listesi geliştirerek, Century Extrusion süreç uygulama ve sistem tasarımı konusunda değerli bir deneyim kazanmıştır.

2007 yılında kurulan Ruiya Ekstrüzyonu , CPM Holdings tarafından satın alındı. Ruiya Ekstrüzyon, Çin'in önde gelen çift vidalı ekstrüder üreticilerinden biridir. Her türlü uygulama, sistem ve destek teknolojilerini bir araya getirmektedir.Ruiya, endüstri lideri ekipman teknolojisi, proses mühendisliği ve satış sonrası destek sağlayarak Çin pazarındaki yerini almıştır. Bugün, Ruiya Ekstrüzyon Asya'da, farklı seviyelerde ekstrüderleri kapsayan, giriş seviyesinden çeşitli müşteri ihtiyaçlarına yönelik yüksek standart Avrupa standartlarına sahip, en büyük makinelere sahiptir. Bu tecrübe ile Ruiya Ekstrüzyon, sadece Asya'da değil dünyanın geri kalanında da müşterilerine güven veren sektör lideri uygulama deneyimi kazanmıştır.

2017 yılında Extricom GmbH başka bir CPM Ekstrüzyon Grubu üyesi olarak satın alındı. Extricom, hatların, yedek parçaların ve hizmetlerin bir tedarikçisi konumundadır. Ekstrüzyon sistemlerinde ve yedek parçalarda 40 yılı aşkın uzmanlığıyla Extricom, Almanya'daki fabrikalarından üretim, montaj, servis ve laboratuvar araştırmalarının entegrasyonu ile çift ve çoklu vidalı sistemlerin yenilikçi bir şekilde geliştirilmesi ve üretilmesini sağlamaktadır.

Bugün CPM Ekstrüzyon Grubu, ABD, Avrupa ve Asya'daki operasyonlarla dünya çapında kurulmuştur. Dünya çapında 4500'den fazla ekstruder sattık. Dünyaya kombine bilgimizi, çevikliğimizi, ekstrüzyon tutkusunu ve liderliğimizi sunuyoruz. İster genişletilmiş bir kapsam oluşturucu sistem isterse mevcut bir makine için yedek parça olsun, müşterilerimizle en iyi genel değeri sağlamak için yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Müşteri odaklı bir organizasyon olarak, her bir müşterimizin lokasyonunda eşsiz hizmet ve ürünler sunuyoruz.

İletişim bilgileri
Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited

İlgili kişi: Jie Jiang

Tel: +86 025 52768661

Faks: 86-25-52768637

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)